PRZYGOTUJ SIĘ DO HOSSY NA KRYPTO PO MISTRZOWSKU

I DOŁĄCZ DO NAJBARDZIEJ WPŁYWOWEJ I ZAAWANSOWANEJ GRUPY NA POLSKIM INSTAGRAMIE

MUSIMY DZIAŁAĆ TERAZ!
DLACZEGO?

Cykliczność Bitcoina wskazuje na to, że następne 2 lata powinny przynieść hossę i ogromne wzrosty na rynku kryptowalut.

Nadchodzący ETF Blackroka – największego funduszu na świecie oraz pozostałych banków inwestycyjnych może

spowodować masywne wzrosty.

Chcesz brać w nich udział?

My też. I możemy poprowadzić Cię za rękę przez te następne 2 lata.

OBEJRZYJ WIDEO I SAM ZDECYDUJ, KTÓRY PAKIET JEST DLA CIEBIE !

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Pakiet Diamond 2497 12 miesięcy dostępu
✅ Czat do rozmów
✅ Krypto Sygnały
✅ Portfolio pod hossę
✅ Kurs Online
✅ Aktualizacja sytuacji rynkowej
✅ Indywidualne wsparcie 24/7
Pakiet Silver 997 zł 12 miesięcy dostępu
✅ Krypto sygnały

A może masz jakieś pytania?

FAQ

W pakiecie silver otrzymasz dostęp do sygnałów w które lokujemy 10% naszego kapitału. Zyski stamtąd będziemy transferować do portfolio pod hossę.

W pakiecie diamond dostaniesz kurs online,dostęp do sygnałów oraz portfolio pod hossę gdzie znajdziesz kryptowaluty z największym potencjałem, w które będziemy lokować 90% kapitału. Portfolio będzie na bieżąco aktualizowane i zmieniane tak aby osiągnęło jak największy zwrot. Dodatkowo otrzymasz dostęp do czatu gdzie codziennie będziesz miał kontakt z nami oraz pozostałymi członkami grupy.

Krypto sygnały to zakładka w której będziemy podawać zagrania krótkoterminowe. W portfolio pod hossę przekażemy kryptowaluty z dużym potencjałem na dłuższy termin.

Skuteczność będzie liczona na bieżąco od momentu wystartowania grupy. Jednak największy zysk z bota który będzie wykorzystywany do generowania sygnałów dał 38-krotny zwrot(+3800%)!

Będziemy korzystać z bota, ale dodatkowo będą filtrowane przez nas aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

To kryptowaluty z największym potencjałem w które będziemy lokować 90% kapitału. Portfolio będzie na bieżąco aktualizowane i zmieniane tak aby osiągnęło jak największy zwrot.

W tej zakładce na grupie będziemy zamieszczać wideo ze streszczeniem najważniejszych wydarzeń na rynku kryptowalut po to aby osoby będące na grupie miały na bieżąco dostęp do najnowszej analizy aktualnej sytuacji.

W kursie została przekazana cała nasza strategia pod hossę. Jest uzupełnieniem grupy tak aby osoby dołączające do pakietu gold i diamond były w stanie w 100% wykorzystać potencjał zawartej tam wiedzy.

Jeżeli wybierzesz pakiet gold lub diamond, dostaniesz dostęp do informacji gdzie zostało przekazana najlepsza strategia dotycząca zamykania pozycji.

Z pewnością potrzebne będzie konto Binance. Jednak wszystko zostało opisane od A do Z w kursie który jest dostępny w pakiecie gold oraz diamond.

Grupa jest na discordzie, a kurs online jest dostępny po zalogowaniu na naszej stronie internetowej.

Nie szukaj, pytaj!

Zapisy do grupy prowadzimy tylko przez limitowany czas. Po tym czasie zamykamy możlwość dołączenia. Wszystkie aktualizacje i więcej informacji znajdziesz na naszych instagramach, gdzie na bieżąco prowadzimy zapisy.