Kurs dla początkujących traderów

InvCommPreface-bez-tla-1536x1075
Kurs dla początkujących

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem, ale nie masz wystarczającej wiedzy?

Idealnie trafiłeś! Nasz kurs dla początkujących pomoże Ci lepiej zrozumieć świat inwestowania. Poprowadzimy Cię od A do Z i wytłumaczymy, każde techniki traderskie i nie tylko!

Pokażemy Ci wszystko, czego potrzebujesz abyś bez dużego wysiłku:

Był w stanie zarabiać z każdego miejsca na świecie

Mógł zacząć inwestować nawet gdy masz mały kapitał na start

Traktował giełdę jako dodatek, który daje możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy

Obejrzyj krótkie video, w którym dowiesz się, jak Kurs Dla Początkujących może Ci pomóc.

Zajmie Ci to tylko 11 minut.
Ale w każdej chwili możesz przejść niżej.

Oto co otrzymasz, dołączając do Kursu Dla Początkujących

Genialne lekcje video

Ponad 130 filmów video stworzonych w taki sposób, aby każdy mógł je zrozumieć. Filmy są dostępne cały czas online na naszej platformie. Dowiesz się z nich wszystkiego, czego potrzebujesz aby nauczyć się skutecznych schematów do zarabiania na rynkach finansowych.

Dokładne instrukcje od A do Z

Program przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces inwestowania. Nauczymy Cię wszystkiego, zaczynając od założenia konta i obsługę platformy aż po metody analizy wykresów Giełdowych, które pomogą Ci osiągnąć najlepsze wyniki finansowe!

Praktyczne przykłady i narzędzia

Otrzymasz w kursie dokładne wskazówki, które pomogą Ci dopasować inwestowanie i handel do Twojego trybu życia. Poznasz cały proces otwierania zyskownych transakcji na praktycznych przykładach.

Sprawdzone schematy

Dostaniesz praktyczną wiedzę o Tradingu w formie sprawdzonych schematów, które możesz od razu zastosować u siebie co pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu na szukaniu ich w internecie!

Aktualizacje materiałów

Zapewniamy Ci wiedzę na możliwie najwyższym poziomie. Na bieżąco aktualizujemy materiały dostępne w kursie poszerzając go o nowe techniki oraz narzędzia.

Dożywotni dostęp do kursu

Płacisz tylko raz, a dostęp otrzymujesz na długie lata nie martwiąc się o to, że ktoś zawoła od Ciebie dodatkowej opłaty!

Chcę dołączyć do kursu dla początkujących!

Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 120 lekcji wyjaśniających giełdę i wszystkie sztuczki z nią związane. A to wszystko w bardzo niskiej cenie.
InvCommPreface-bez-tla-1536x1075

PROMOCYJNA CENA:

Poniższe opcje spakowane w jedną paczkę w promocyjnej cenie!

797 PLN

Nadal się wahasz? Zobacz nasze opinie!

Dalej nie wiesz? Nic nie szkodzi - zobacz co jeszcze mamy dla Ciebie!

Pewnie zadajesz sobie pytanie czy naprawdę potrzebujesz tego kursu. Czy może jest jeszcze inna droga? Oczywiście, że jest!

Specjalnie dla Ciebie poniżej przygotowaliśmy listę rzeczy, które możesz zrobić na własną rękę:

  • Możesz zastanawiać się na czym tak naprawdę musisz się skupić aby zacząć systematycznie zarabiać,
  • Możesz poświęcić dziesiątki godzin na poszukiwanie wiedzy w internecie gdzie za darmo i tak nikt Ci nie powie, jak używać jej w odpowiedni sposób
  • Możesz wdrażać przypadkowe strategie do swojego handlu i tracić pieniądze aby szukać rozwiązań, które mogą częściowo poprawić Twoje wyniki w handlu

W tym programie dostaniesz sprawdzoną i praktyczną wiedzę ułożoną w proces

Jeśli zaangażujesz się w nasz program i dzięki temu oszczędzisz co najmniej 1 godzinę dziennie na samodzielnym szukaniu informacji to:

  • Zakładając, że godzina Twojej pracy kosztuje jedynie 25 PLN to w rok zaoszczędzisz 9 125 PLN.
  • Zakładając, że godzina Twojej pracy to koszt 200 PLN to rocznie zaoszczędzisz 73 000 PLN.

A najlepsze jest to, że zaoszczędzony czas możesz poświęcić na co tylko chcesz, np.: graniu w CS’a albo LOL’a wbijając kolejne rangi czy dywizje!

“Okej, a co jeśli nie wiem czy giełda jest dla mnie?”

Spokojnie, pamiętaj o tym, że Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego otrzymujesz od nas 30-dniową gwarancję efektów lub zwrot pieniędzy!
Masz 30 dni na zwrot. Zaloguj się, sprawdź wszystkie lekcje i wprowadź je w życie. Jeżeli nasz Kurs nie przyniesie Ci żadnych efektów i nic z niego się nie nauczysz to zwrócimy Ci 100% zapłaconej kwoty prosto na Twoje konto bankowe.