Musimy działać teraz!

Dlaczego?

✔︎ Cykliczność Bitcoina wskazuje na to, że następne 2 lata powinny przynieść hossę i ogromne wzrosty na rynku kryptowalut 📈

✔︎ Nadchodzący ETF BlackRoack – największego funduszu na świecie oraz pozostałych banków inwestycyjnych może spowodować masywne wzrosty ♟️

Chcesz brać w nich udział?

My też.

I możemy poprowadzić Cię za rękę przez te następne 2 lata.

Obejrzyj wideo i sam zdecyduj…

Aktywność naszej grupy w tym roku ↓

0 %
zysku na coinie GrokDogeX
0 %
zysku na coinie HamstersGG
0 %
zysku za coinie Starship

Poznaj ekipę
Maverick Trade Group

Piotr Marusik

Założyciel grupy MTG, znany również jako Mariusz. Kryptoświr, maksymalista Bitcoina. Zjadł zęby na shitcoinach i wie wszystko o nadchodzących dropach w świecie kryptowalut. Możecie znaleźć go również na TikToku gdzie zebrał społeczność ponad 30 000 osób. “Crypto Degen” 8 lat doświadczenia giełdowego

“Crypto Degen”
8 lat doświadczenia giełdowego

Artur Kaczuba

Założyciel grupy MTG, stroni od kontrowersji. Twardo stąpający po ziemi. Zdecydowanie bardziej stawia na konkretne i merytoryczne rozwiązania.

“Knowledge is King”
7 lat doświadczenia giełdowego

Poznaj odpowiedzi
na najczęściej zadawane pytania

W pakiecie silver otrzymasz dostęp do sygnałów w które lokujemy 10% naszego kapitału. Zyski stamtąd będziemy transferować do portfolio pod hossę. W pakiecie diamond dostaniesz kurs online,dostęp do sygnałów oraz portfolio pod hossę gdzie znajdziesz kryptowaluty z największym potencjałem, w które będziemy lokować 90% kapitału. Portfolio będzie na bieżąco aktualizowane i zmieniane tak aby osiągnęło jak największy zwrot. Dodatkowo otrzymasz dostęp do czatu gdzie codziennie będziesz miał kontakt z nami oraz pozostałymi członkami grupy.

Krypto sygnały to zakładka, w której będziemy podawać zagrania krótkoterminowe. W portfolio pod hossę przekażemy kryptowaluty z dużym potencjałem na dłuższy termin.

Skuteczność będzie liczona na bieżąco od momentu wystartowania grupy. Jednak największy zysk z bota który będzie wykorzystywany do generowania sygnałów dał 38-krotny zwrot(+3800%)!

Będziemy korzystać z bota, ale dodatkowo będą filtrowane przez nas aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

To kryptowaluty z największym potencjałem w które będziemy lokować 90% kapitału. Portfolio będzie na bieżąco aktualizowane i zmieniane tak aby osiągnęło jak największy zwrot.

W tej zakładce na grupie będziemy zamieszczać wideo ze streszczeniem najważniejszych wydarzeń na rynku kryptowalut po to aby osoby będące na grupie miały na bieżąco dostęp do najnowszej analizy aktualnej sytuacji.

W kursie została przekazana cała nasza strategia pod hossę. Jest uzupełnieniem grupy, tak aby osoby dołączające do pakietu Diamond były w stanie w 100% wykorzystać potencjał zawartej tam wiedzy.

Jeżeli wybierzesz pakiet gold lub diamond, dostaniesz dostęp do informacji gdzie zostało przekazana najlepsza strategia dotycząca zamykania pozycji.

Z pewnością potrzebne będzie konto Binance. Jednak wszystko zostało opisane od A do Z w kursie który jest dostępny w pakiecie gold oraz diamond.

Grupa jest na telegramie, a kurs online jest dostępny po zalogowaniu na naszej stronie internetowej.

Jeśli informacje, które znajdują się na stronie
nie są dla Ciebie wystarczające...
To napisz do mnie na Instagramie!