Obraz Ładujący

Kurs Dla Początkujących

Kurs Dla Początkujących

Na potrzeby osób, które chciałyby się uniezależnić finansowo stworzyliśmy Kurs Dla Początkujących, z którego dowiesz się wszystkiego od podstaw - od założenia konta po zaawansowaną analizę wykresów. Razem z nami dokonasz swojej pierwszej transakcji, zarobisz na różnicy kursowej i będziesz inwestował na największej giełdzie świata - rynku Forex. Największym problemem podczas rozpoczęcia swojej kariery tradera jest natłok informacji zamieszczonych w internecie. Szczególnie na początku doświadczamy błędów, które mają wysoką cenę. Dzięki temu kursowi będziesz w stanie zaoszczędzić dużą ilość czasu i uniknąć błędów, które pojawiają się na samym początku. Otrzymasz wiedzę zbieraną przez 7 lat, wnioski z tysięcy transakcji oraz wskazówki, które pozwolą rozpocząć Twoją przygodę z kompletnym przygotowaniem.

Trading Room

Trading Room

Rozpoczynasz swoją przygodę z inwestowaniem? Szukasz podstawowej wiedzy w temacie inwestycji? A może chciałbyś dołączyć do największej społeczności, od której możesz się uczyć oraz podzielić się swoją opinią i porozmawiać z początkującymi oraz doświadczonymi Traderami na temat giełdy? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z powyższych pytań, to musisz wiedzieć, że Trading Room jest stworzone specjalnie dla Ciebie! Dołączenie do grupy niesie za sobą wiele korzyści. W Maverick Trade Group zapewnimy Ci odpowiednie know-how począwszy od założenia konta u brokera, po obsługę dwóch najbardziej popularnych platform inwestycyjnych. Co więcej - Poznasz również tzw. „Piramidę zysków” czyli 3 najważniejsze elementy Tradingu, które zadecydują o tym jakie wyniki finansowe będziesz osiągał. Twój dostęp do grupy będzie nieograniczony czasowo, a dodatkowo będąc członkiem Trading Room otrzymasz od nas dużą ilość bonusów i prezentów, którymi obdarowujemy naszych klientów! Czas to pieniądz więc działaj i zacznij generować z nami swoje pierwsze zyski!

Trading Room

Strategia MTG Advisor

Strategia MTG Advisor

Statystyki, które publikuje Komisja Nadzoru Finansowego pokazują, że 80% uczestników rynku traci swoje pieniądze. Nic dziwnego skoro wszyscy czerpią wiedzę z tego samego, darmowego źródła jakim jest internet. Większość materiałów publikowanych na różnych forach czy grupach jest nic nie znaczącym bełkotem ponieważ wszędzie mówi się o tym, że istnieje jakiś sposób analizy, ale nikt nie tłumaczy jak z niego korzystać! Ludzie próbują swoich sił z powszechnie znanych metod na nieodpowiednim i niedostosowanym do tego rynku. Jak coś, co zostało wynalezione na rynku akcyjnym ma funkcjonować na walutach? Takie podejście na samym starcie jest skazane na porażkę. Na giełdzie istnieją proste zasady, do których musimy się dostosować. To nie sama wiedza, a jej odpowiednia interpretacja zapłaci Twoje rachunki. Program Strategia MTG Advisor to praktyczne podejście do rynku cechujące się wykorzystaniem metod i sposobów, które są odpowiednio dostosowane do rynku, na którym handlujemy. Materiały, do których możesz uzyskać dostęp są zapisem naszych doświadczeń, refleksji oraz spostrzeżeń dotyczących giełdy, jakie pozyskaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. Z pomocą tej strategii z odwagą i śmiałością zaczniesz sięgać po to, o czym marzysz. Przestań odkładać wszystko na później i uzyskaj nielimitowany dostęp już dziś do materiałów powiązanych ze strategią oraz grupy, na której otrzymasz pełne wsparcie doświadczonych traderów i inwestorów. Wierzymy, że nasze doświadczenie oraz praktyka pozwolą osiągnąć Twój zamierzony cel znacznie szybciej niż o tym pomyślisz.

KONSULTACJE

Konsultacje Online

Wiesz dlaczego ludzie mają problem z zarabianiem na giełdzie...? My też nie. Wiemy natomiast, że problemy rozwiązuje się poprzez rozmowę z drugim człowiekiem. Nie chodzi tutaj o taką zwykłą rozmowę jaką można odbyć z każdą napotkaną osobą. W tym spotkaniu musi być coś specjalnego. Musi w nim uczestniczyć ktoś, kto poprowadzi taką rozmowę i zrobi z Tobą mały wywiad - zbada jednocześnie temat, w którym napotkamy dany problem. Wiesz... nie chodzi tutaj o pytania typu "co u Ciebie słychać?" czy "jak Ci minął dzień?" - konieczny jest odpowiedni schemat rozmowy, właściwie zadane pytania, które skupią się na szukaniu przyczyny zaistniałej sytuacji. Porozmawiaj z kimś doświadczonym, czyli z nami - Maverick Trade Group. Nasza wiedza oraz zebrane doświadczenie pozwalają przeprowadzić odpowiednią analizę danego problemu, a finalne wyciągnięcie wniosków z takiej rozmowy pozwala na kompleksowe rozwiązanie. Chcesz wiedzieć dlaczego tracisz? Jak możesz to zmienić? Co pomoże Ci zarabiać więcej? Wybierz dogodną dla siebie datę i umów się na konsultacje online już dziś aby poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań.